HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Rregullat e forumit

Go down 
AuthorMessage
Ilirios
Admin
Admin
avatar

Posts : 138
Join date : 2008-05-05

PostSubject: Rregullat e forumit   Mon May 05, 2008 11:48 pm

Te nderuar antare te forumit Nethome,ju njoftojme se duhet te regjistroheni,per te marr pjese ne forum dhe duheni ti permbaheni disa rregullave te forumit,te cilat jane ne disa pika dhe nese nuk i rrespektoni ato, postimet e juaja do te editohen apo fshihen nga drejtuesit e ketij Forumit.Rregullat e forumit jane :

1.Postimet duhet te jene te gjitha ne gjuhen shqipe ne perjashtim te teksteve te kengeve dhe Forumeve te cilt jan ne gjuh te huaja.
2.Cdo postim i juaji duhet te jet i pershtatshem me temen dhe mbrenda temes,perndryshe postimi do te fshihet ose editohet.
3.Mos te hapen dy tema te njejta ne forum dhe duhet ti shikoni temat para se ti hapni ato.
4.Ndalohet perdorimi i fjaleve banale ne forum ne te kundert nese i perdorni, ato postimi do te editohen ose do fshihen.
5.Ndalohen postimet fyese qe medojne te ofendojne dike me fe,krahine,etj
6.postimet qe permbajne materijale pornografike si (foto,tekste apo dicka e tille ) autori mund te perjashtohet nga forumi.
7.cdo postim te juajin qe e shohin te drejte administratoret apo moderatoret ta fshijne apor ta editojne,ai do te fshihet ose editohet nga forumi.
8.Secila foto e cila doket mallesin mete madhe se cesht pamja e forumit ajo foto do fshihet sepse forumi me foto te medhaja deformohet dhe i hup pamja!
9.Ne firmat tuaja nuk lejohet asnje lloj reklame apor fotografi qe permban ndonje reklam,perndryshe firma juaj do fshihet nga stafi drejtues i ketij forumi.
10.Ne ket forum nuk lejohen reklama te asnje dhoji.
11.Permbajtja e Temave
Stafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJE pergjegjesi per temat e hapura nga anetare te ndryshem rreth opinioneve te tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bera jane KUNDER rregullores se Forumit.
12.Emri qe ju do te zgjidhni per tu rregjistruar ne forum, duhet te jete i tille qe te mos permbaje fjale banale, ose qe shkaktojne tension, gjithashtu dhe fjale te tjera te cilat mund te krijojne keqkuptime si: administrator, moderator, supermoderator. Ne rast te tille emri do tju ndryshohet ose te fshihet.

Rregjistrimi ne forum, do te thote se keni pranuar cdo rregull te mesiperm, prandaj nje veprim i tille kerkon nje pjesemarrje sa me dinjitoze.


Ju deshirojme argetim te kendeshem ne Nethome Forum
Back to top Go down
View user profile http://nethome.forumakers.com
 
Rregullat e forumit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NetHome :: Forumi NetHome :: Mirėsevini-
Jump to: