HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Te Kasapi

Go down 
AuthorMessage
zero
Admin
Admin
avatar

Posts : 68
Join date : 2008-05-15

PostSubject: Te Kasapi   Fri May 16, 2008 8:03 pm

Te kasapi

Shkon njė djalė te njė kasap dhe i thotė:

-Xhaxhi kasapi, a ke ēamēakiza me kanellė?

-Jo – i thotė ai, - kam vetėm mish...

Tė nesėrmen djali shkon prapė te kasapi.

-Xhaxhi kasapi, a ke ēamēakiza me kanellė?

-Joo ore, tė thashė njėherė qė shes mish e mos mė thuaj mė se e shikon atė sharrėn aty? Do ta pres gjuhėn si tė kecit...

Ditėn tjetėr, djali shkon prapė te kasapi dhe i thotė:

-Xhaxhi kasapi, ku e ke atė sharrėn?

-U prish dhe e kam ēuar tė rregullohet...

-Epo mirė, a ke ēamēakiza me kanellė?
Back to top Go down
View user profile
 
Te Kasapi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NetHome :: Argėtim & Zbavitje :: Humor-
Jump to: