HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 I Dehuri dhe Polici

Go down 
AuthorMessage
zero
Admin
Admin
avatar

Posts : 68
Join date : 2008-05-15

PostSubject: I Dehuri dhe Polici   Fri May 16, 2008 8:05 pm

I dehuri dhe polici

Njė i dehur, teksa po kthehej nė mesnatė pėr nė shtėpi, ndesh rrugės me
njė polic. Pasi pėrshėndeten dhe ndezin tė dy nga njė cigare, i dehuri
ngre kokėn lart dhe pyet policin:

-Si tė duket ajo atje, si hėnė, apo si diell?

Polici, pasi mendohet pak, ngre dhe njė herė kokėn lart e shikon hėnėn dhe ia kthen:

-Nuk e di, se nuk rri nė kėtė lagje...
Back to top Go down
View user profile
 
I Dehuri dhe Polici
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NetHome :: Argėtim & Zbavitje :: Humor-
Jump to: