HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Konferenca grave

Go down 
AuthorMessage
Ilirios
Admin
Admin
avatar

Posts : 138
Join date : 2008-05-05

PostSubject: Konferenca grave   Fri May 16, 2008 7:50 pm

ne paris zhvillohet nje konference,qe kishte si
teme kryesore emancipimin e gruas.Dhe marrin pjese perfaqesueset e te
gjithe shteteve te botes.Hapet konferenca,dhe fjalimin si fillim e ka anglezja.
thote:une cdo dite fshija shtepine,derisa nje dite prej ditesh e
lashe fare kete pune,ashtu e lashe edhe diten e dyte,edhe te treten,u
be shtepia me nje gisht pluhur.Diten e katert e gjeta shtepine te bere
xixe nga burri.dhe te gjitha grate cohen ne kembe duke duartrokitur.
i vjen rradha gjermanes,une cdo dite kositja barin thote ajo,deri sa nje dite nuk e kosita
fare,ashtu bera edhe diten e dyte,edhe diten e trete,ishte bere bari
deri ne gju.diten e katert e gjeta te kositur nga burri.
dhe te gjitha grate cohen ne kembe duke duartrokitur.i vjen rradha shqipetares,
une cdo dite laja pjatat,deri sa nje dite i lashe pa lare,ashtu
edhe diten e dyte,kaloi edhe dita e trete,ishte bere guzhina plot me
pjata.diten e katert nuk shihja mire me syrin e majte.
Back to top Go down
View user profile http://nethome.forumakers.com
 
Konferenca grave
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Graveyards
» punishment
» Generalfeldmarshall Erwin Rommel's Interment
» Sitting in grave hole with rose creeper plant
» RUSSIA ISSUES GRAVE WARNING: "PREPARE TO DEFEND EARTH, FALLEN ANGELS HAVE RETURNED"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NetHome :: Argėtim & Zbavitje :: Humor-
Jump to: